Holdplan – Drop in hold

OBS – vi har oprettet tilmelding på ALLE drop in hold
Klik HER for tilmelding på drop in hold (Zumba, Pilates, Yoga, Puls/Styrke, Crossdance)
Klik HER for tilmelding på Kangoo Jumps hold.

man tirs ons tors fre lør søn
1
Pilates 17:00
Pilates
okt 1 kl. 17:00 – 17:40
m/Mette
Zumba 17:50
Zumba
okt 1 kl. 17:50 – 18:45
m/Camilla
2
Dance Kids 4-5 år 16:45
Dance Kids 4-5 år
okt 2 kl. 16:45 – 17:20
m/Louise, Sofie og Emilie
MTV Dance 6-8 år 17:30
MTV Dance 6-8 år
okt 2 kl. 17:30 – 18:05
m/Louise og Sofie
Crossdance 18:15
Crossdance
okt 2 kl. 18:15 – 19:10
m/Louise
Mave/balle/lår 19:15
Mave/balle/lår
okt 2 kl. 19:15 – 19:55
m/Camilla
3
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år 16:45
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år
okt 3 kl. 16:45 – 17:20
m/Tasja, Emilie og Rosa
Zumba 17:30
Zumba
okt 3 kl. 17:30 – 18:25
m/Britt
Puls/Styrke 18:30
Puls/Styrke
okt 3 kl. 18:30 – 19:10
m/Britt
4
5
Lyserød Lørdag 11:45
Lyserød Lørdag
okt 5 kl. 11:45 – 12:00
Se info under events
6
Crossdance 10:30
Crossdance
okt 6 kl. 10:30 – 11:25
m/Louise
8
Pilates 17:00
Pilates
okt 8 kl. 17:00 – 17:40
m/Mette
Zumba 17:50
Zumba
okt 8 kl. 17:50 – 18:45
m/Mette
9
Dance Kids 4-5 år 16:45
Dance Kids 4-5 år
okt 9 kl. 16:45 – 17:20
m/Louise, Sofie og Emilie
MTV Dance 6-8 år 17:30
MTV Dance 6-8 år
okt 9 kl. 17:30 – 18:05
m/Louise og Sofie
Crossdance 18:15
Crossdance
okt 9 kl. 18:15 – 19:10
m/Louise
Mave/balle/lår 19:15
Mave/balle/lår
okt 9 kl. 19:15 – 19:55
m/Mette
10
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år 16:45
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år
okt 10 kl. 16:45 – 17:20
m/Tasja, Emilie og Rosa
Zumba 17:30
Zumba
okt 10 kl. 17:30 – 18:25
m/Britt
Puls/Styrke 18:30
Puls/Styrke
okt 10 kl. 18:30 – 19:10
m/Britt
11
12
13
Crossdance 10:30
Crossdance
okt 13 kl. 10:30 – 11:25
m/Mette
14
Zumba 17:30
Zumba
okt 14 kl. 17:30 – 18:25
m/Louise
15
Pilates 17:00
Pilates
okt 15 kl. 17:00 – 17:40
m/Mette
Zumba 17:50
Zumba
okt 15 kl. 17:50 – 18:45
m/Mette
16
Crossdance 18:15
Crossdance
okt 16 kl. 18:15 – 19:10
m/Britt
17
Zumba 17:30
Zumba
okt 17 kl. 17:30 – 18:25
m/Britt
Puls/Styrke 18:30
Puls/Styrke
okt 17 kl. 18:30 – 19:10
m/Britt
18
19
20
Crossdance 10:30
Crossdance
okt 20 kl. 10:30 – 11:25
m/Britt
22
Pilates 17:00
Pilates
okt 22 kl. 17:00 – 17:40
m/Mette
Zumba 17:50
Zumba
okt 22 kl. 17:50 – 18:45
m/Mette
23
Dance Kids 4-5 år 16:45
Dance Kids 4-5 år
okt 23 kl. 16:45 – 17:20
m/Louise, Sofie og Emilie
MTV Dance 6-8 år 17:30
MTV Dance 6-8 år
okt 23 kl. 17:30 – 18:05
m/Louise og Sofie
Crossdance 18:15
Crossdance
okt 23 kl. 18:15 – 19:10
m/Louise
AFLYST – Mave/balle/lår 19:15
AFLYST – Mave/balle/lår
okt 23 kl. 19:15 – 19:55
 
24
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år 16:45
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år
okt 24 kl. 16:45 – 17:20
m/Tasja, Emilie og Rosa
Zumba 17:30
Zumba
okt 24 kl. 17:30 – 18:25
m/Britt
Puls/Styrke 18:30
Puls/Styrke
okt 24 kl. 18:30 – 19:10
m/Britt
25
26
27
Crossdance 10:30
Crossdance
okt 27 kl. 10:30 – 11:25
m/Britt
29
Pilates 17:00
Pilates
okt 29 kl. 17:00 – 17:40
m/Mette
Zumba 17:50
Zumba
okt 29 kl. 17:50 – 18:45
m/Mette
30
Dance Kids 4-5 år 16:45
Dance Kids 4-5 år
okt 30 kl. 16:45 – 17:20
m/Louise, Sofie og Emilie
MTV Dance 6-8 år 17:30
MTV Dance 6-8 år
okt 30 kl. 17:30 – 18:05
m/Louise og Sofie
Crossdance 18:15
Crossdance
okt 30 kl. 18:15 – 19:10
m/Louise
Mave/balle/lår 19:15
Mave/balle/lår
okt 30 kl. 19:15 – 19:55
m/Camilla
31
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år 16:45
Mini Disco/Hip Hop 5-7 år
okt 31 kl. 16:45 – 17:20
m/Tasja, Emilie og Rosa
Zumba 17:30
Zumba
okt 31 kl. 17:30 – 18:25
m/Britt
Puls/Styrke 18:30
Puls/Styrke
okt 31 kl. 18:30 – 19:10
m/Britt

Comments are closed.

Login